Vysoce výkonný odsavač laserových splodin

Při laserových procesech jako je řezání, gravírování, značení, svařování či značení se vytváří škodlivé látky, které se dostávají do okolního vzduchu. Tyto látky mají formu pevných částic, plynu nebo páry. Většina z nich není viditelná, a při dlouhodobém kontaktu a vdechování mohou vážně poškodit zdraví operátora, samotný stroj nebo životní prostředí. Kvalitní a výkonné filtrace jsou z těchto důvodů nezbytné pro správný a bezpečný provoz Vašich zařízení, ochranu zdraví pracovníků, respektive dodržení bezpečnostních předpisů.

Filtrační jednotka AD 2000 iQ od společnosti Bofa vyniká jak velkou kapacitou filtrů, tak vysokým výkonem. Jednotka je standardně vybavena patentovanými předfiltry a HEPA filtry. Díky jejich kombinaci jsou jednotky vhodné i pro nejnáročnější aplikace. Jednotka je navíc vybavena inteligentním monitorovacím systémem IQ pro ještě snadnější obsluhu.

Výhody AD 2000 iQ:

Aplikace, při kterých je možné využít AD 2000 iQ:

Správné odsávání chrání obsluhu před škodlivými látkami a udržuje optiku laseru v čistotě. Na základě vaší aplikace vytipujeme správnou velikost, výkon filtrační jednotky a kombinaci vhodných filtrů. Nabízíme i filtrační systémy pro obrábění, pájení, 3D tisk, medicínské prostředí a mnoho dalšího a zabezpečujeme výměnu filtrů.

Kontaktujte nás pro více informací.

zpět na seznam článků